نوشته های عاشقانه

دانلود رمان عاشقانه و اجتماعی تراژدی پرواز کردن بال می خواهد با لینک مستقیم دانلود و فرمت pdf اثر ریحانه فنایی رمان های بدون سانسور و جدید

ارسال های انجمن

عنوان پاسخ بازدید توسط
کانال پول داغ بورس | فیلتر پول داغ 0 1694 mohammad
فیلتر کد به کد حقیقی به حقوقی | خروج پول حقیقی 0 368 mohammad
فیلتر کد به کد حقوقی به حقیقی | ورود پول حقیقی 0 291 mohammad
فیلتر سرانه خرید حقیقی دو برابر سرانه فروش حقیقی 0 364 mohammad
فیلتر اردر ترس در بورس 0 240 mohammad
فیلتر اردر حمایتی در بورس 0 281 mohammad

دانلود رمان پرواز کردن بال می خواهد

  • 12:51
  • 477  بازدید

دانلود رمان پرواز کردن بال می خواهد نویسنده ریحانه فنایی

دانلود رمان پرواز کردن بال می خواهد

قسمتی از رمان پرواز کردن بال میخواهد

هنوز هم از پرت کردنِ دسته گل رز سفیدم پشیمانم. پرت کردن دسته گل برایِ هرکس که در هوا گرفتش، چه رسم مسخره‌ای! پول گل را عروس و داماد می‌دهند، خاطره‌هایِ شبِ رویایی‌شان را با آن گل می‌سازند و در آخر دسته گل از آنِ کس دیگری می‌شود تا بلکه بختش باز شود، انگار پول و خاطره‌هایمان را از سر راه آورده‌ایم!
یاد آن دل و قلوه دادن‌ها به خیر! آن قول‌های شیرین، حرف‌های کلیشه‌ای و خنده‌های از سر خوشی. شاید باید همان‌جا که گفت: با من بیا پرستو، به مولی قسم دنیا رو به پات می‌ریزم.
می‌فهمیدم یک جا کار می‌لنگد، شاید همان‌جا باید چادرم را جلو می‌کشیدم و عوضِ سرخ شدن با همان نفس‌های تکه پاره‌ام می‌دویدم.
سرم سنگینی می‌کرد، رمان عاشقانه آن‌قدر از حرف‌ها و خاطرات پر شده بود که تاب سنگینی‌اش را نداشتم. موهایم را که دورم ریخته بودم، با سر انگشت نوازش می‌کنم. همین دقایقی پیش او با موهایم بازی می‌کرد؛ چقدر این دقیقه‌ها برای گذشتن عجله داشتند!
صداها در سرم می‌پیچد. چقدر بلند می‌خندیدند که با وجود صدایِ آهنگ نوای خنده‌شان را می‌شنیدم. هندزفری را از گوشم خارج می‌کنم و موبایلم را همان‌جا در میانه‌ی فیلمی که به تلخی خاطره ساخته بود خاموش می‌کنم. این نفس‌های عمیق چه می‌کردند با آدم. یکی که نه؛ امّا با چندتایشان آتشِ درونت خاموش و دل ناآرامت آرام می‌گیرد.ش

***

نام رمان: پرواز کردن بال می خواهد

نویسنده: ریحانه فنایی

موضوع: عاشقانه/اجتماعی/تراژدی

تعداد صفحات: 491

***

دانلود رمان پرواز کردن بال میخواهد با فرمت pdf

مطالب مرتبط:
لایک : 0
کد امنیتی رفرش