نوشته های عاشقانه

دانلود رمان عاشقانه اجتماعی معمایی دختر شمالی اثر لیلین با فرمت pdf و لینک مستقیم دانلود دانلود رمان بدون سانسور دانلود رمان عاشقانه دانلود رمان جدید

ارسال های انجمن

عنوان پاسخ بازدید توسط
کانال پول داغ بورس | فیلتر پول داغ 0 2045 mohammad
فیلتر کد به کد حقیقی به حقوقی | خروج پول حقیقی 0 444 mohammad
فیلتر کد به کد حقوقی به حقیقی | ورود پول حقیقی 0 344 mohammad
فیلتر سرانه خرید حقیقی دو برابر سرانه فروش حقیقی 0 434 mohammad
فیلتر اردر ترس در بورس 0 290 mohammad
فیلتر اردر حمایتی در بورس 0 342 mohammad

رمان دختر شمالی

  • 13:31
  • 1953  بازدید

دانلود رمان دختر شمالی نویسنده لیلین

دانلود رمان دختر شمالی نویسنده لیلین

خلاصه رمان دختر شمالی

با رفتنم صدای اعتراض سیما خانوم و سرهنگ روزبهانی بلند شد. آنها می‌خواستند که من در جمع حضور داشته باشم. عمه بهجت به دنبالم آمد و من برای بار دوم وارد اتاق شدم. سیما خانوم برایم در کنار خود جا باز کرده بود همه تلاشم این بود که به مجید و شهلا نگاهی نیندازم. رمان نگاه خشمگینشان را بروی خودم احساس می‌کردم دخترک ریز نقش و زیبایی کنار سیما خانوم نشسته بود و با چشم های کنجکاو و مغرورش سر تا پایم را برانداز می‌کرد حدس می‌زدم که همسر سعید باشد. سیما خانوم گفت: بیا دختر گلم اینجا بشین! کنارش نشستم.

شهلا درست روبرویم نشسته بود و با نفرت نگاهم می‌کرد. آقای میرزایی پدر مصطفی حرف های جدی را پیش کشید و به اصطلاح سراصل مطلب رفت. آن طور که از حرف‌های او فهمیدم نوید خانه نداشت و ماشینی را هم که زیر پایش بود سرهنگ خریده بود. با یکی از دوستانش شریکی عکاسی بزرگی زده بود و خوشبختانه درآمد خوبی داشت هر چند تنها پنج ماهی میشد که از شروع کارشان می‌گذشت با خودم گفتم (ببین آقا نوید جدا از خوش تیپیت نه اخلاق داری و نه یه موقعیت درست و حسابی آخه من به چی توجواب مثبت بدم؟

مشخصات رمان دختر شمالی

نام رمان دختر شمالی
نویسنده
فرمت رمان pdf
تعدادصفحات 244
زبان فارسی
موضوع رمان عاشقانه / اجتماعی / معمایی

دانلود رمان با لینک مستقیم

مطالب مرتبط:
لایک : 0
کد امنیتی رفرش