نوشته های عاشقانه

دانلود رمان عاشقانه و کلکی طعم جنون از مریم روح پرور کمند با لینک مستقیم دانلود و فرمت pdf دانلود رمان عاشقانه و احساسی و جدید بدون سانسور

ارسال های انجمن

عنوان پاسخ بازدید توسط
کانال پول داغ بورس | فیلتر پول داغ 0 1198 mohammad
فیلتر کد به کد حقیقی به حقوقی | خروج پول حقیقی 0 268 mohammad
فیلتر کد به کد حقوقی به حقیقی | ورود پول حقیقی 0 183 mohammad
فیلتر سرانه خرید حقیقی دو برابر سرانه فروش حقیقی 0 272 mohammad
فیلتر اردر ترس در بورس 0 175 mohammad
فیلتر اردر حمایتی در بورس 0 199 mohammad

رمان طعم جنون

  • 22:16
  • 3294  بازدید

دانلود رمان طعم جنون نویسنده مریم روح پرور ( کمند )

دانلود رمان طعم جنون نویسنده مریم روح پرور ( کمند )

خلاصه رمان طعم جنون

آسانسور ایستاد همراه خدمتکار از آسانسور بیرون رفتم وارد راهروی پهنی شدیم و مستقیم رفتیم در راهروی دیگری پیچیدیم. همانجور که نگاه اطراف می کردم گفتم: اینجا مثل من کسی هست که همینجا بخوابه؟ بیشتریامون همین جوری هستیم ولی اتاق مدیرا فرق داره. لبخند زدم و سینه ای صاف کردم جلوی در اتاقی ایستاد کارتی طرفم گرفت و گفت: -این اتاق تو هست اتاق همیشگیت اگر موندگار شدی اینجا واسه همیشه مال تو هست کارت را از دستش گرفتم و گفتم: -ممنون. -بچه ها برات لباس فرم گذاشتن اونارو بپوش بیا پایین امشب همه تو اتاق کنفرانس جمع میشن تا با نیروهای جدید آشنا بشن. -باش میام. او رفت و من نگاه کارت توی دستم کردم دیده بودم در فیلم ها کارت را روی قفل روی در می کشند.

کارت را جلو بردم و چند بار امتحان کردم اما باز نشد خم شدم و با دقت بیشتری کارت را کشیدم اما باز هم باز نشد. پوفی کردم وصاف ایستادم نگاه در سفید رنگ کردم و گفتم: -آبرو داری کن. باز کارت را کشیدم اما باز نشد. با حرص لگدی به در کوبیدم که خودم دلم غش رفت فریادی زدم پایم را در دست گرفتم و لی لی کنان دور خودم می چرخیدم . – آرام باش. جوری طرف گفت آرام باش انگار به حیوان رم کرده می گوید سر چرخاندم نگاه کسی که آن حرف را زد کردم. با دیدنش بینی چین دادم و نگاه سطل در دستش کردم. پایم را روی زمین گذاشتم و گفتم: -مگه خودتو تو آینه دیدی؟ اخمی کرد خواست برود اما سریع گفتم: -بلدی درو باز کنی؟

♥≈♥≈♥≈♥≈♥

نام رمان: طعم جنون

نویسنده: مریم روح پرور ( کمند )

موضوع: عاشقانه / کلکلی

تعداد صفحات: 5093

♥≈♥≈♥≈♥≈♥

مطالب مرتبط:
لایک : 6
کد امنیتی رفرش