نوشته های عاشقانه

دانلود جدید ترین رمان های عاشقانه , احساسی, اجتماعی بدونن سانسور, دانلود جدیدترین کتاب های اموزشی و درسی کتاب اشپزی و علمی و سیاسی و مذهبی

ارسال های انجمن

عنوان پاسخ بازدید توسط
لوله کشی برق ساختمان سقف تیرچه بلوک با لوله خرطومی 0 74 mohammad
آموزش سیم کشی کلید دو پل با نقشه 0 118 mohammad
علائم خرابی و تست شارژر موتور سیکلت 0 459 mohammad
تبدیل شارژر پنج سیم به چهار سیم موتورسیکلت 0 214 mohammad
دانلود فیلتر شکن پرسرعت و قوی اندروید vpn for android 0 301 mohammad
کانال تلگرام سیگنال vip بورس رایگان 0 163 mohammad

رمان پری افسونگر

 • 15:8
 • 23  بازدید

دانلود رمان پری افسونگر نویسنده فاطمه نورا باستان

دانلود رمان پری افسونگر نویسنده فاطمه نورا باستان

قسمتی از رمان پری افسونگر

باز تو همون جنگل بودم، کنار همون درختی که رنگ خاص و عجیبی داشت. عجیب دوستش داشتم.

از همون باری که ناخودآگاه خودم و اینجا پیدا کردم تا همین امروز همیشه اینجا کنار این درخت ظاهر میشم.

من بهش میگم درخت پیر چون یه حسی بهم می‌گفت که عمر این درخت بیشتر از بقیه‌ درختای اینجاست.

از درخت دل کندم و شروع کردم به قدم زدن داخل جنگل.

اینجا همه چی خاص و منحصر به فرد بود. درختا رنگ‌های عجیب اما فوق‌العاده زیبایی داشتن، پرنده‌ها هم همین‌طور! حتی میوه‌های درخت‌ها هم عجیب و زیبا بود.

به غیر از اینا یه سری موجودات تو این جنگل زندگی می‌کردن که مثل ما دوتا پا و دوتا دست داشتن اما خیلی کوچولو بودن و گوشاشون هم درازتر بود.

یهو صدای دیگه‌ای رو از بین صدای اونا تشخیص دادم. صدای آب و خنده!

متعجب گوشام و تیز کردم، درست شنیده بودم. صدا کمی ضعیف بود اما شنیده می‌شد.

رمان حباب روی آب

 • 22:10
 • 20  بازدید

دانلود رمان حباب روی آب نویسنده دختر ماه

دانلود رمان حباب روی آب نویسنده دختر ماه

قسمتی از رمان حباب روی آب

به چشم‌های کنجکاو راننده از آینه نگاهی کرد و با خودش فکر کرد چه خبری بدتر از اینکه یک هفته مونده به عروسی، عروس به دست شوهرش کشته بشه؟ از این خبری بدتر داریم؟ این پاسخ محکمی برای از بین بردن نگاه پر از سوال توی آینه هست؟ یعنی واقعاً هستند زن‌هایی که انقدر بی‌رحمانه بمیرن؟!

و دوباره صحنه‌های صبح از جلوی چشمش مثل یک فیلم گذر کردن. دست‌هاش رو مشت کرد و برای فرار از نگاه توی آینه که منتظر جوابی بود، بغضش رو به سختی قورت داد.

راننده که جواب دلخواهش رو نشنیده بود رمان عاشقانه ابرویی بالا انداخت و دنده رو عوض کرد.

دلش نمی‌خواست به خونه برگرده، خونه‌ای که صبح وقتی داشت می‌اومد بیرون هرگز فکرش رو نمی‌کرد که با این حال برگرده، خونه‌ای که می‌دونست تا الان آرین خودشو رسونده و به طرز ماهرانه‌ای همه رو قانع کرده، جوری که با اولین کلمه متهم ردیف اول می‌شد! 

گام به گام عربی هفتم متوسطه

 • 21:48
 • 1  بازدید

گام به گام عربی هفتم متوسطه کامل با جواب

گام به گام عربی هفتم متوسطه کامل با جواب

در این محتوا گام به گام عربی هفتم متوسطه آماده شده است. در ادامه می توانید فایل کامل گام به گام کتاب عربی هفتم متوسطه را دانلود کنید.گام به گام عربی با جواب

این مطلب “گام به گام عربی هفتم متوسطه” کلیه‌ی فعالیت‌های کلاسی، فکر کنید و تمریناتِ کتاب ها را بررسی می کند و پاسخ کامل ارائه می شود.

رمان نفرت یا عشق

 • 13:38
 • 49  بازدید

دانلود رمان نفرت یا عشق نویسنده مریم نامنی

دانلود رمان نفرت یا عشق نویسنده مریم نامنی

قسمتی از رمان نفرت یا عشق

به خونه که برگشتیم خونواده حامی خونه ما بودن. خریدار و جابه جا کردیم و از خونواده حامی پذیرایی کردیم نیکی و حامی رفتن تو باغ حرف بزنن.. قرار شد فردا ناهار حامی و نیکی منو ستاره… خلاصه جونا بریم بیرون تا این دوتا شتر مرغ عاشق حرفاشونو بزنن، نه، نه… مرغ عشق.شک ندارم قبادم میاد قراره مثلا خودشو ثابت کنه… آخر شب بود… همگی خسته بودن و رفتن بخوابن، منم که خوابم نمی اومد… گیتارو برداشتم و رفتم کنار ساحل کنارم کفشامو در آوردم و نشستم ساحل خلوت بود

فقط چندتا چراغ اطراف روشن بود.. به دریای آروم اما ترسناک نگاه کردم… گیتارو رو پام جا دادمو زدم: ((بعد من در پس این شهر کسی دست تو را دست تورا میگیرد… یک نفر میرسد از راه در این فاصله جا میگیرد… هر که با بغض شبی پرسه زده پرسه زده حال مرا میفهمد… ته فنجان تو دیوانگی حال مرا میفهمد…  آهنگ که تموم شد با صدای دست زدن کسی دست از خوندن کشیدم و برگشتم. گیتارو کنار گذاشتم خودش بود.. این وقت شب اینجا چیکار می کرد؟؟ گیتارو تو کیفش گذاشتمو کفشامو

گام به گام کتاب کار زبان انگلیسی هفتم متوسطه

 • 16:15
 • 52  بازدید

گام به گام کتاب کار زبان انگلیسی هفتم متوسطه کامل با جواب

گام به گام کتاب کار زبان انگلیسی هفتم متوسطه کامل با جواب

کتاب کار زبان انگلیسی هفتم متوسطه، درسی است که دانش آموزان باید به خوبی آن را آموخته و قادر به پاسخگویی به سوالات آن باشند. این درس شامل سوالات و تمرینات بسیاری است که ممکن است برخی دانش آموزان هفتم متوسطه توانایی پاسخ به آن ها را نداشته و یا جهت رفع اشکال به معلم خود دسترسی نداشته باشند.

در صورت بروز چنین مواردی این دانش آموزان می توانند به گام به گام کتاب کار زبان انگلیسی هفتم متوسطه مراجعه کرده و روش پاسخگویی به سوال مورد نظر خود را از طریق موارد ذکر شده در این کتاب یاد بگیرند. گام به گام کتاب کار زبان انگلیسی هفتم متوسطه شامل خلاصه مطالب هر درس از این کتاب به همراه پاسخ سوالات و فعالیت های آن است.

رمان دلدار بی دل

 • 15:31
 • 121  بازدید

دانلود رمان دلدار بی دل نویسنده فائزه سعیدی

دانلود رمان دلدار بی دل نویسنده فائزه سعیدی

قسمتی از رمان دلدار بی دل

دست زیر چانه زده و به صندلی خالی مقابلم زل زده بودم اتفاقات پیش آمده به لب هایم مهر سکوت زده بود. هر چه می کردم نمی توانستم امروز را هضم کنم و با گذشت زمان نه تنها از شدت تلخی و گزنده بودنشان کم نمیشد که شدت هم می گرفت. بوی عجیبی هوای آشپزخانه را معطر کرده بود، بویی شبیه کاکائو و… صدای شهریار موتور جستوجوگر مغزم را خاموش کرد. _اینجا نشسته بود؟ متعجب نگاهم را از روی صندلی تا شهریار که دست به جیب کنار صندلی خالی ایستاده بود بالا بردم؛ جایی که همین

یک ساعت پیش مرد دیگری ایستاده بود لبخند تلخی زدم امروز را مدیونش بودم… با صدای بشکن ریزش حواسم جمعش شد. چی میگی؟ با چشم و ابرو به صندلی اشاره کرد. _میگم اینجا نشسته بود که دخیل بستی به صندلیش؟ دهانم از شدت بهت و تعجب باز ماند مضطرب پای سالمم روی زمین نواختم و گفتم: کی؟ نیش شهریار تا بناگوشش باز شد. _من خودم زغال فروشم حاجی… منو رنگ نکن! ابرو در هم کشیدم و انگشت هایم را در هم گرده زدم. _رنگ چی؟ چی میگی اصلا؟ چرخید و از میوه هایی که

گام به گام زبان انگلیسی هفتم متوسطه

 • 15:28
 • 206  بازدید

گام به گام زبان انگلیسی هفتم متوسطه کامل با جواب

گام به گام زبان انگلیسی هفتم متوسطه کامل با جواب

در این محتوا گام به گام زبان انگلیسی هفتم متوسطه آماده شده است. در ادامه می توانید فایل کامل گام به گام کتاب زبان انگلیسی هفتم متوسطه را دانلود کنید.گام به گام زبان انگلیسی هفتم متوسطه با جواب

این مطلب “گام به گام زبان انگلیسی هفتم متوسطه” کلیه‌ی فعالیت‌های کلاسی، فکر کنید و تمریناتِ کتاب ها را بررسی می کند و پاسخ کامل ارائه می شود.

رمان تمام قلبم مال تو

 • 12:24
 • 129  بازدید

دانلود رمان تمام قلبم مال تو نویسنده بهاره شریفی

دانلود رمان تمام قلبم مال تو نویسنده بهاره شریفی

قسمتی از رمان تمام قلبم  مال تو

ده روز مانده به عروسی بهرام بود و بهناز مشغول دوختن لباس که متوجه شد نخ یکی از رنگ های مورد نظرش تمام شده بهار را صدا زد و تکه پارچه ای به دستش داد و گفت: بهار من یه خرازی تو خیابون اصلی دیدم. بدو برو نخ رنگ این پارچه رو برای من بخر و بیار بدو آبجی. این نخ باشه من کار این لباسم امروز تمام میکنم عصرم میخوام برم خونه دیگه صدای رضا در اومده. بهار مردد ماند چکار کند. _ولى بهناز من تنها میترسم برم. خودت که می دونی چی شده. _بابا می خوای تا سر کوچه بری و بیای من

همون اولم باروم نشد که این کارا کار صادق باشه اتفاق بوده دیگه. برو چیزی نمیشه. بهار با فکری مشغول لباسش را عوض کرد و مانتوی مشکی اش را پوشید و با کیف پولش از خانه خارج شد. نگاهش را با ترس به اطراف می گرداند تا مطمئن شود کسی منتظرش نیست تا بلایی بر سرش بیاورد ولی بهار هرگز متوجه نبود که صادق همیشه خودش توی یک ماشین کشیک او وخانواده اش را می کشیده و بعد از آنکه بهنام او را به مدرسه می رساند. منتظر فرصت است تا فکرش را عملی کند. بهار با تردید از خیابان

عبور کرد و وارد مغازه شد نخ را خرید و با عجله برگشت. درست روبه روی خیابان خودشان بود که صدای ترمز ماشینی را شنید. تا به خودش بیاید کسی از پشت بغلش کرد و کشان کشان به طرف ماشین می برد. بهار وحشت زده شروع به دست و پا زدن کرد داشت از حال میرفت ولی به خودش نهیب زدن الان وقت ضعف نشان دادن نیست. دست مردی که او را سخت در آغوش کشیده بود با تمام قدرت گاز گرفت دست مرد برای لحظه ای رها شد ولی قبل از اینکه بهار بتواند فرار کند مچ دستش را دوباره چنگ زد.

گام به گام نگارش هفتم متوسطه

 • 21:42
 • 54  بازدید

گام به گام نگارش هفتم متوسطه کامل با جواب

گام به گام نگارش هفتم متوسطه کامل با جواب

درس نگارش هفتم متوسطه، درسی است که دانش آموزان باید به خوبی آن را آموخته و قادر به پاسخگویی به سوالات آن باشند. این درس شامل سوالات و تمرینات بسیاری است که ممکن است برخی دانش آموزان هفتم متوسطه توانایی پاسخ به آن ها را نداشته و یا جهت رفع اشکال به معلم خود دسترسی نداشته باشند.

در صورت بروز چنین مواردی این دانش آموزان می توانند به گام به گام نگارش هفتم متوسطه مراجعه کرده و روش پاسخگویی به سوال مورد نظر خود را از طریق موارد ذکر شده در این کتاب یاد بگیرند. گام به گام نگارش هفتم متوسطه شامل خلاصه مطالب هر درس از این کتاب به همراه پاسخ سوالات و فعالیت های آن است.

رمان لحظه دیدنت

 • 0:15
 • 125  بازدید

دانلود رمان لحظه دیدنت نویسنده تهمینه ارجمندپور

دانلود رمان لحظه دیدنت نویسنده تهمینه ارجمندپور

قسمتی از رمان لحظه دیدنت

در میان گرگ‌ومیش غروب یکی از روزهای سرد اواخر دی ماه، با قدم‌های شمرده و بی‌رمق به طرف خانه می‌رفتم.

مثل همیشه افکار مشوشم را مانند جسمم با سنگینی از این‌طرف به آن‌طرف می‌کشاندم و رمان عاشقانه مداوم بی‌آنکه بخواهم بین وقایع گذشته و حال غوطه‌ور بودم.

برای رهایی از اندیشه‌های آزاردهنده‌ی ذهنم به خیال‌بافی پناه می‌بردم و برای هزارمین‌بار صورت‌های دیگری از زندگی را که می‌توانستم داشته باشم را تجسم می‌کردم، ولی در نهایت با حال استیصال می‌رسیدم به زمان حالی که درونش طلسم شده‌ام. انگار فصل یخ‌زده‌ی زمستان زندگی ما، با تمام دردهایش خیال تمام شدن نداشت.
هنوز هم هفته‌ها بعد از مرگ پدرم بر سر خاکش می‌رفتم تا باور کنم که او را تا ابد ندارم، مثل تمام چیزهای باارزشی که داشتم و یکی‌یکی از دست‌شان دادم. راستی یادم افتاد شاهرخ حتی پدر واقعی‌ام نبود!
سال‌ها پیش وقتی بچه بودم، مادرم بعد از فوت همسر اولش با اصرار و سماجت با او ازدواج کرد. عشقی بی‌مانند که از نوجوانی در وجودشان ریشه دواند تا بعد از سال‌ها انتظار و دوری بالاخره به ثمر نشست. 

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید