نوشته های عاشقانه

دانلود کتاب اهای اموزشی و درسی مذهبی و سیاسی با لیک مستقیم به صورت pdf, دانلود کتاب اشپزی, دانلود کتاب های فلسفی دانشگاهی و پروژه محور

ارسال های انجمن

عنوان پاسخ بازدید توسط
کانال پول داغ بورس | فیلتر پول داغ 0 1152 mohammad
فیلتر کد به کد حقیقی به حقوقی | خروج پول حقیقی 0 259 mohammad
فیلتر کد به کد حقوقی به حقیقی | ورود پول حقیقی 0 176 mohammad
فیلتر سرانه خرید حقیقی دو برابر سرانه فروش حقیقی 0 263 mohammad
فیلتر اردر ترس در بورس 0 169 mohammad
فیلتر اردر حمایتی در بورس 0 191 mohammad

گام به گام عربی هشتم

 • 15:21
 • 82  بازدید

گام به گام عربی هشتم pdf کامل با جواب

گام به گام عربی هشتم pdf کامل با جواب

در این محتوا گام به گام عربی هشتم متوسطه آماده شده است. در ادامه می توانید فایل کامل گام به گام کتاب عربی هشتم متوسطه را دانلود کنید.گام به گام عربی هشتم با جواب

این مطلب گام به گام عربی هشتم متوسطه” کلیه‌ی فعالیت‌های کلاسی، فکر کنید و تمریناتِ کتاب ها را بررسی می کند و پاسخ کامل ارائه می شود.

گام به گام کتاب کار زبان انگلیسی هشتم

 • 12:38
 • 71  بازدید

گام به گام کتاب کار زبان انگلیسی هشتم pdf کامل با جواب

گام به گام کتاب کار زبان انگلیسی هشتم pdf کامل با جواب

کتاب کار زبان انگلیسی هشتم متوسطه، درسی است که دانش آموزان باید به خوبی آن را آموخته و قادر به پاسخگویی به سوالات آن باشند. این درس شامل سوالات و تمرینات بسیاری است که ممکن است برخی دانش آموزان هشتم توانایی پاسخ به آن ها را نداشته و یا جهت رفع اشکال به معلم خود دسترسی نداشته باشند.

در صورت بروز چنین مواردی این دانش آموزان می توانند به گام به گام کتاب کار زبان انگلیسی هشتم مراجعه کرده و روش پاسخگویی به سوال مورد نظر خود را از طریق موارد ذکر شده در این کتاب یاد بگیرند. گام به گام کتاب کار زبان انگلیسی هشتم شامل خلاصه مطالب هر درس از این کتاب به همراه پاسخ سوالات و فعالیت های آن است.

گام به گام زبان انگلیسی هشتم

 • 19:14
 • 61  بازدید

گام به گام زبان انگلیسی هشتم کامل با جواب pdf

گام به گام زبان انگلیسی هشتم کامل با جواب pdf

در این محتوا گام به گام زبان انگلیسی هشتم متوسطه آماده شده است. در ادامه می توانید فایل کامل گام به گام کتاب زبان انگلیسی هشتم متوسطه را دانلود کنید.گام به گام زبان انگلیسی هشتم با جواب

این مطلب “گام به گام زبان انگلیسی هشتم متوسطه” کلیه‌ی فعالیت‌های کلاسی، فکر کنید و تمریناتِ کتاب ها را بررسی می کند و پاسخ کامل ارائه می شود.

گام به گام نگارش هشتم

 • 21:37
 • 110  بازدید

گام به گام نگارش هشتم کامل با جواب pdf

گام به گام نگارش هشتم کامل با جواب pdf

کتاب نگارش هشتم متوسطه، درسی است که دانش آموزان باید به خوبی آن را آموخته و قادر به پاسخگویی به سوالات آن باشند. این درس شامل سوالات و تمرینات بسیاری است که ممکن است برخی دانش آموزان هشتم توانایی پاسخ به آن ها را نداشته و یا جهت رفع اشکال به معلم خود دسترسی نداشته باشند.

در صورت بروز چنین مواردی این دانش آموزان می توانند به گام به گام کتاب نگارش هشتم مراجعه کرده و روش پاسخگویی به سوال مورد نظر خود را از طریق موارد ذکر شده در این کتاب یاد بگیرند. گام به گام نگارش هشتم شامل خلاصه مطالب هر درس از این کتاب به همراه پاسخ سوالات و فعالیت های آن است.

کتاب نامه یک زن ناشناس

 • 22:05
 • 44  بازدید

دانلود کتاب نامه یک زن ناشناس نویسنده اشتفان تسوایگ

دانلود کتاب نامه یک زن ناشناس نویسنده اشتفان تسوایگ

خلاصه کتاب نامه یک زن ناشناس

رمان نویس محبوب پس از سه روز کردش در کوهستان صبح زود بشهر وین برگشت و در ایستگاه راه آهن روزنامه ای خرید همینکه چشمش بتاریخ آن افتاد بخاطرش رسید که آن روز روز تولد اوست پیش خود فکر کرد که چهل و یک سال از عمرش میگذرد ولی این فکر به او را شاد و نه متأسف کرد. با نگاهی سر سری روزنامه را با سر و صدا ورق زد و سپس اتومبیلی کرایه کرد و بمنزلش رفت . پس از اینکه نوکر باو اطلاع داد که در مدت غیبتش در نظر بدیدن او آمده و چند نفر هم تلفن کرده اند نامه هایی که با پست فرستاده شده بود دریک سینی گذارده و برایش آورد.

رمان نویس بدون توجه زیاد نظری بنامه ها افکند و چند باکت که فرستنده آنها را نمیشناخت باز کرد سپس پاکت سنگینی را که خط آن بنظرش ناشناس میامد کنار گذاشت در این موقع نوکرش چایی آورد. کتاب او با آرنج روی صندلی دسته دار براحتی تکیه کرد و مجدداً نگاهی بروزنامه و اوران چاپی دیگر انداخت و بالاخره سیگاری آتش زد و نامه ای را که کنار گذارده بود در دست گرفت.

گام به گام فارسی هشتم

 • 16:20
 • 72  بازدید

گام به گام فارسی هشتم کامل با جواب pdf

گام به گام فارسی هشتم کامل با جواب pdf

در این محتوا گام به گام فارسی هشتم متوسطه آماده شده است. در ادامه می توانید فایل کامل گام به گام کتاب فارسی هشتم متوسطه را دانلود کنید.گام به گام فارسی هشتم با جواب

این مطلب “گام به گام فارسی هشتم متوسطه” کلیه‌ی فعالیت‌های کلاسی، فکر کنید و تمریناتِ کتاب ها را بررسی می کند و پاسخ کامل ارائه می شود.

گام به گام علوم تجربی هشتم

 • 19:06
 • 41  بازدید

گام به گام علوم تجربی هشتم کامل با جواب pdf

گام به گام علوم تجربی هشتم کامل با جواب pdf

کتاب علوم تجربی هشتم متوسطه، درسی است که دانش آموزان باید به خوبی آن را آموخته و قادر به پاسخگویی به سوالات آن باشند. این درس شامل سوالات و تمرینات بسیاری است که ممکن است برخی دانش آموزان هشتم توانایی پاسخ به آن ها را نداشته و یا جهت رفع اشکال به معلم خود دسترسی نداشته باشند.

در صورت بروز چنین مواردی این دانش آموزان می توانند به گام به گام کتاب علوم تجربی هشتم مراجعه کرده و روش پاسخگویی به سوال مورد نظر خود را از طریق موارد ذکر شده در این کتاب یاد بگیرند. گام به گام علوم تجربی هشتم شامل خلاصه مطالب هر درس از این کتاب به همراه پاسخ سوالات و فعالیت های آن است.

گام به گام ریاضی هشتم

 • 13:07
 • 81  بازدید

گام به گام ریاضی هشتم کامل با جواب pdf

گام به گام ریاضی هشتم کامل با جواب pdf

در این محتوا گام به گام ریاضی هشتم متوسطه آماده شده است. در ادامه می توانید فایل کامل گام به گام کتاب ریاضی هشتم متوسطه را دانلود کنید.گام به گام ریاضی هشتم با جواب

این مطلب “گام به گام ریاضی هشتم متوسطه” کلیه‌ی فعالیت‌های کلاسی، فکر کنید و تمریناتِ کتاب ها را بررسی می کند و پاسخ کامل ارائه می شود.

گام به گام تفکر و سبک زندگی هفتم

 • 21:35
 • 68  بازدید

گام به گام تفکر و سبک زندگی کامل با جواب pdf 

گام به گام تفکر و سبک زندگی کامل با جواب pdf 

کتاب تفکر و سبک زندگی هفتم اول متوسطه، درسی است که دانش آموزان باید به خوبی آن را آموخته و قادر به پاسخگویی به سوالات آن باشند. این درس شامل سوالات و تمرینات بسیاری است که ممکن است برخی دانش آموزان هفتم توانایی پاسخ به آن ها را نداشته و یا جهت رفع اشکال به معلم خود دسترسی نداشته باشند.

در صورت بروز چنین مواردی این دانش آموزان می توانند به گام به گام کتاب تفکر و سبک زندگی هفتم مراجعه کرده و روش پاسخگویی به سوال مورد نظر خود را از طریق موارد ذکر شده در این کتاب یاد بگیرند. گام به گام تفکر و سبک زندگی هفتم شامل خلاصه مطالب هر درس از این کتاب به همراه پاسخ سوالات و فعالیت های آن است.

گام به گام کار و فناوری هفتم

 • 10:30
 • 86  بازدید

گام به گام کار و فناوری هفتم کامل با جواب

گام به گام کار و فناوری هفتم کامل با جواب

در این محتوا گام به گام کار و فناوری هفتم متوسطه آماده شده است. در ادامه می توانید فایل کامل گام به گام کتاب کار و فناوری هفتم متوسطه را دانلود کنید.گام به گام کار و فناوری با جواب

این مطلب “گام به گام کار و فناوری هفتم متوسطه” کلیه‌ی فعالیت‌های کلاسی، فکر کنید و تمریناتِ کتاب ها را بررسی می کند و پاسخ کامل ارائه می شود.